Відвідали лікарню в Германівці

DSCN7113Сьогодні, 24 лютого делегація Обухівської районної ради відвідала лікарню в селі Германівка.

Під час візиту депутати ознайомилися з роботою закладу, а також – позицією працівників та хворих щодо закриття лікарні.

За словами останніх, місцевих пенсіонерів не тішить перспектива щоденних поїздок до Обухова – дорого, далеко, незручно. Причина подібного більш ніж проста: станом на сьогодні Германівська лікарня обслуговує південь Обухівщини: власне саме село, а також Матяшівку, Григорівку, Гусачівку, Деремезну та інші населені пункти району, і не тільки.

50 ліжко-місць для стариків, 17 робочих для працездатних – не колгосп, але і часи зараз інші. Гості лікарні та депутати райради переконані, що ними треба дорожити. В основі цієї позиції лежить установка, згідно з якою місія народного обранця – захист інтересів громади.

DSCN7083

Так, економія має бути. Втім, джерелом скорочення державних видатків мають стати малопродуктивні програми. На мою думку, економія на здоров’ї, тим більше наших батьків і дідів, до них не належить, – прокоментував ситуацію Ігор Сухіх.

Він переконаний, що варто відділяти інтерес держави до можливо, малорентабельних об’єктів комунальної власності і прихованих намірів місцевих «латифундистів».

DSCN7082

Мета сучасних «неофеодалів» більш ніж прозаїчна, – підтримує його колега Лариса Ільєнко,Я не здивуюся, якщо завтра лікарню знімуть з балансу району, а післязавтра віддадуть за копійки зацікавленим в оборудці.

Прикладів подібного грабунку місцевих громад, за інформацією новообраних депутатів, на Обухівщині достатньо.

Цього разу, переконані вони, «розкрадачам народного майна» треба дати бій.

На дворі 2016 рік. Відкиньмо пафос – все складно, часто не вистачає сил і можливостей. Сформовані кимось правила гри роками працюють на благо кого завгодно, крім громади. Наше завдання – змінити їх. В даному, конкретному випадку захистити від «приватизації» одну з найбільших на Київщині сільських лікарень, – пообіцяли вони наприкінці зустрічі.

DSCN7096