Акція в Красній Слобідці

Благодійний фонд «Київська Русь»: на сторожі людяності та добра

Уже стало доброю традицією, що Благодійний фонд «Київська Русь» під патронатом голови Обухівської РДА Сергія Неділька по вихідних подорожує селами нашого району. Віддані своїй справі лікарі вже встигли перевірити здоров’я мешканців Германівки, Красної Слобідки, а на минулих вихідних завітали й до сіл Перше Травня (субота) та Мала Вільшанка (неділя).

Статистика відвідування така: у с. Перше Травня обстежити своє здоров’я прийшло 123 громадян, а в с. Мала Вільшанка відвідувачів було майже вдвічі більше – 206.

Невтомний десант лікарів, який складався з ендокринолога, офтальмолога, невропатолога, хірурга, лора, кардіолога та гінеколога, обстежував як дорослих, так і дітей: зовсім маленьких та школярів. Для того, щоб трішки підсолодити дитинство, медичні працівники пригощали малих відвідувачів солодощами, а ті їм дякували посмішками.

Справжньою несподіванкою для селян було те, що медичні препарати, які призначали їм лікарі, вони отримували одразу на місці. Більше того, люди отримували не лише медикаменти, а й такі вартісні речі як окуляри, противарикозні колготки та ін. Такі недешеві подарунки мешканці району отримали завдяки президентові фонду Ларисі Ільєнко.

Безперечно, такі безкоштовні обстеження в селах трапляються не часто, і усвідомлюючи це, люди з вдячністю поставилися до візиту медиків, і це не пусті слова: поки ми спілкувалися з президентом фонду Ларисою Іллєнко, до ФАПу підійшла бабуся, яка принесла цілий пакет яблук. Вона була старенька та згорблена, але вдячна за турботу зовсім чужих небайдужих людей.

Варто зазначити, що Благодійний фонд «Київська Русь» піклується не лише про здоров’я людей, а й про облаштування шкіл району. Вже 1 вересня першокласники деяких районних шкіл матимуть зовсім нові індивідуальні робочі місця (парти й стільці).

Також до 1 вересня в районі будуть роздані подарунки дітям (близько 600 одиниць). Їх благодійному фонду надав Фонд самаритян України. Що саме чекатиме на школярів у іноземних пакунках, невідомо, але кожен отримає щось своє. Окрім того, такі ж самаритянські подарунки отримають діти-інваліди та соціально незахищені.

Повертаючись до медичного обстеження, зазначимо, що благодійна акція на цьому не завершується. Наступними пунктами, куди завітає так званий «десант лікарів», стануть села: Безрадичі – 5 вересня (субота) та Дмитровичі – 6 вересня (неділя). Діагностика та консультація буде відбуватися з 10.00 до 17.00 год.

Отож, чекайте лікарів з БФ «Київська Русь» у вашому селі й не пропустіть шансу перевірити своє здоров’я!

Марина Бірюк