Про нас

Благодійний фонд «Київська Русь» був заснований з метою всебічної підтримки та розвитку спорту в місті Києві, а згодом і на всій території України. За досить довгий період роботи фонду було зроблено багато для підтримки молодих спортсменів та безпосередньо для розвитку спорту. Так, наприклад, перспективні молоді спортсмени за підтримки фонду можуть готуватися та відвідувати різноманітні змагання, серед яких чемпіонати світу та Європи. Ми прагнемо допомагати всім: боксерам, ковзанярам, шорт-трековикам, хокеїстам. Федерації ковзанярського спорту України надаємо можливість проводити безкоштовні тренування на спортивному комплексі «АТЕК», також на повному забезпеченні нашого фонду знаходиться дитячий склад хокеїстів клубу «Сокіл».

Але при тій ситуації, яка виникла в Україні наприкінці 2013 року, тоді, коли майже всі події відбувалися в Києві, наш фонд на чолі з президентом Ларисою Ільєнко не відсторонився від настрою та прагнень громадян всієї України, зайнявши досить жорстку та прогресивну на той час громадянську позицію, і, крім своїх основних статутних вимог та задач, – розвитку льодових видів спорту, – розпочали підтримувати своїх земляків, надаючи всебічну допомогу українським патріотам, які виборювали на Революції Гідності свободу для всього українського народу.

На сьогоднішній день фонд під безпосереднім керівництвом свого президента Лариси Ільєнко продовжує допомагати нашим героям-воякам, які вже на Сході країни боронять та захищають територіальну цілісність Батьківщини. Ми підтримуємо та допомагаємо Товариству Червоного Хреста у Києві.

Проводимо разом благодійні медичні акції, залучаючи патронажну службу Святошинського районного відділення Червоного Хреста та являємось їхнім спонсором. Також наш фонд є одним із активних учасників благодійної програми «Добро людям», яка започаткована Міжнародним благодійним фондом «Сприяння розвитку медицини», допомагаємо не лише жителям Києва та області, а й людям з інших регіонів нашої країни.

А взагалі ми є учасниками багатьох благодійних соціальних програм, започаткованих Міністерством соціальної політики України. Одна з останніх – «Благодійна аптечка» – для сімей вимушених переселенців зі Сходу України та АРК. Для соціально незахищених пенсіонерів України діє програма «День людини похилого віку».

Останнім часом фонд «Київська Русь» займається проведенням благодійних консультаційних акцій на території Київщини, суть яких полягає не лише в медичних обстеженнях, а й у наданні безкоштовних ліків українських виробників та окулярів для людей з віковими вадами зору.

Кожен вирішує сам, як йому робити добро, на відміну від інших ми не віддаємо людям те, що непотрібно нам, ми даємо те, що вони потребують сьогодні.